Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, як для себе визначає правильне харчування. І це не дієти, не позбавлення, не вміння протриматися 16 годин, тому що це круто працює...

Відповідний допис Єфросиніна опублікувала у своєму Іnstagram.

Читайте Знай в Google News!

За її словами, ПП-це в першу чергу, усвідомленість. Уміння чути себе і свої і тільки свої відчуття...

"Тобто я абсолютно точно усвідомлюю, що всякого роду насильство над собою в харчуванні - це дикий стрес. А стрес знищує організм похлеще картоплі фрі. А ось розуміння, що ти виключаєш щось з раціону, тому що саме Ти будеш відчувати себе краще, енергійніше і здоровіше-це ніколи не буде викликати тиск на психіку. Довгі роки я вчилася цієї усвідомленості. Вчилася розпізнавати, як саме мій організм реагує на кожен продукт, який я в нього "закладаю", - зазначає телеведуча.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Показати ще

Маша Єфросиніна, фото: instagram.com/mashaefrosinina
Маша Єфросиніна, фото: instagram.com/mashaefrosinina

Крім своїх відчуттів, Маша довіряє обстеженням. Наука і медицина посунулися вперед дуже сильно: сьогодні ми знаємо багато про глютен, лактозу та інші фактори впливу на організм, які були для наших бабусь не інакше ніж "напевно, з підлоги підняла і з'їла, ось і нетравлення".

І, звичайно, великої поваги заслуговують продуктові бренди, які йдуть в ногу з розвитком медицини і більш усвідомленого ставлення людини до свого здоров'я!

View this post on Instagram

Знаете, как лично я для себя определяю понятие #ПравильноеПитание ? Это не диеты, не лишения, не умение продержаться 16 часов, потому что это круто работает... Для меня ПП - это в первую очередь, осознанность. Умение слышать себя и свои и только свои ощущения... То есть я абсолютно точно осознаю, что всякого рода насилие над собой в питании - это дикий стресс. А стресс уничтожает организм похлеще картошки фри. А вот понимание, что ты исключаешь что-то из рациона, потому что именно ТЫ будешь чувствовать себя лучше, энергичнее и здоровее - это никогда не будет вызывать давление на психику. Долгие годы я училась этой осознанности. Училась распознавать, как ИМЕННО МОЙ организм реагирует на КАЖДЫЙ продукт, который я в него «закладываю». Помимо, своих ощущений, я доверяю обследованиям. Наука и медицина подвинулись вперёд прям очень сильно: сегодня мы знаем много про глютен, лактозу и прочие факторы влияния на организм, которые были для наших бабушек не иначе чем «наверное, с пола подняла и съела, вот и несварение». И, конечно, большого уважения заслуживают продуктовые бренды, которые идут в ногу с развитием медицины и более осознанного отношения человека к своему здоровью! @activia.ua #activia

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Єфросиніна розповіла про муки довжиною в півроку, ліки знайшлися не скоро: "Діє, як укол дофаміну".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Єфросиніна показала те, про що боїться вголос говорити кожна жінка: "Лоскочіть вашу..."

Також портал "Знай.uа" писав, що Єфросиніна взяла участь у "Міс Україна", але приз віддали іншій.