Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна встановила власний рекорд і розкрила українцям ліки від всіх проблем. У своєму Instagram Марія виклала допис і фото з сином під час прогулянки на Пейзажній алеї у Києві.

Читайте Знай в Google News!

А у підписі до публікації розповіла про свої враження від поїздок за кордон. І назвала їх головною панацеєю від всього.

"По - моєму, у мене новий рекорд по #невильоту з Києва - цілих півроку🤯 Знаю, зараз знайдеться багато коментаторів в стилі «а хтось і все життя не вилітав»... Ну, сорі, це моє життя і мої задоволення. А подорожі - це мої ліки від УСЬОГО! На мене навіть запах аеропорту діє як укол дофаміну 😂", - написала Єфросиніна.

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Полетіти Єфросиніна з рідними поки не може нікуди з причин всім відомим, так що прийняли кілька місяців тому з чоловіком жорстке рішення - гуляти по кілька годин кожен вечір, у що б то не стало! Весь центр Києва виходили вже вздовж і впоперек.

"Поофігівали від кількості нових кафе та бістро, поностальгували по купі закритих місць нашої бурхливої п'яної юності😴 Міст з Подолу до Маріїнки можемо порахувати в кроках, і хочемо нових маршрутів🙏🏻🙏🏻 Порадьте, хто де намотує кілометри, кияни! Тільки щоб з задоволенням для очей🙌🏻", - підсумувала Єфросиніна.

View this post on Instagram

По- моему, у меня новый рекорд по #невылету из Киева - целых полгода🤯 Знаю, сейчас найдётся много комментаторов в стиле «а кто-то и всю жизнь не вылетал»... Ну, сорри, это моя жизнь и мои удовольствия. А путешествия- это моё лекарство от ВСЕГО! На меня даже запах аэропорта действует как укол дофамина 😂. Короче, улететь мы пока не можем по причинам всем известным и лично нашим рабочим, так что приняли несколько месяцев назад с мужем жесткое решение - гулять по несколько часов каждый вечер, во что бы то ни стало! Весь центр Киева мы исходили уже вдоль и поперёк: поофигевали от количества новых кафе и бистро, поностальгировали по куче закрывшихся мест нашей бурной пьяной юности😴 Мост с Подола до Мариинки можем посчитать в шагах, и хотим новых маршрутов🙏🏻🙏🏻 Посоветуйте, кто где наматывает километры, киевляне! Только чтоб с удовольствием для глаз🙌🏻 #срочныйопрос

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, гаряча Маша Єфросиніна показала "полуничку" з чоловіком.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що анорексична Єфросиніна виклала нові фото, фанати в паніці.

Також портал "Знай.uа" писав, що Єфросиніна взяла участь у "Міс Україна", але приз віддали іншій.