Російський співак Олег
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЧитайте Знай в Google News!
"Вчора в Кремлі. Цей орден не перша моя нагорода, але вперше на церемонії була моя улюблена @marinagazmanova. Примітно, що указ про нагородження був 3 травня 2018 р., але тільки зараз знайшовся час отримати цей #ордендружбы #кремль #нагорода #орден", - написав під фотографіями Газманов.
Про цю подію написала і дружина співака Марина Газманова, яка похвалилася прогулянкою по Кремлю і орденом чоловіка. Вона відзначила, що нагородження відбулося у Катерининській злато-блакитній залі.
Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа
На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"
Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки
Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей
"Прогулянка по Кремлю чудовим осіннім днем, привід вигуляти піджаки і свою цікавість. У Олега привід звісно серйозніший, але думаю, він сам розповість чи ні. А я, сидячи в Катерининській злато-блакитній залі, щиро пишалася ним, коли йому вручали нагороду. Хороший момент захоплюватися своїм чоловіком, неправдами ? Я задумалася, з якою швидкістю ми живемо: ось тільки ковзали по річці вздовж жовтих дерев на дошках, і ось вже біжимо по кам'яній бруківці в серці Москви... дуже швидко живемо, на одному вдиху - два кроки встигаємо зробити!", - написала вона.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що