Популярна українська співачка та переможниця "Євробачення 2016" Джамала часто радує публіку яскравими публікаціями в своєму Instagram. Ще недавно знаменитість оголосила про радісну новину - вони з чоловіком Сеїт-Бекіром Сулеймановим чекають на другу дитину. Малюк з'явився на світ 19 червня, хлопчика назвали Селім-Гірай. Варто відзначити, що парочка також виховує 2-річного сина Еміра-Рахмана.

Так, артистка виставила відео-добірку кращих серіалів для осені, адже в дощову погоду так хочеться закутатися в м'яку ковдру, пити какао або чай і насолоджуватися домашнім затишком. Серед картин, які сподобалися красуні є і легкий серіал, що нагадує "Секс у великому Місті", і детективи, і навіть фентезі.

View this post on Instagram

Среда — это маленькая пятница! Вот вам на вечер подборка сериалов, может, пригодится 😂 ⠀ Тем более, погода за окном словно говорит: «сегодня вечером останься дома, укутайся в одеяло, завари чай и посмотри сериал!» ⠀ И вы делитесь своими, что мне порекомендуете посмотреть? ⠀ 📺 Эмили в Париже Это то, чего мне так не хватало во время карантина. Очень лёгкий сериал от создателей Sex and the City. Очень вдохновляет, ведь в нём показана жизнь американки в другой стране. Смотреть всем, кто скучает по путешествиям! И по Парижу 😀 ⠀ А ещё будет полезен всем, кто изучает французский. Рекомендую смотреть в оригинале - на английском (там много о тонкостях произношения и различиях в языках). ⠀ Мне очеееень понравился! 😍 ⠀ 📺 Перри Мейсон ⠀ Сериал, который захватывает с первой серии и держит в напряжении до конца сезона. Если вы любитель детективов, то именно этот сериал вы давно ждали. Нравится всё — актёры, сценарий, сюжетные линии. ⠀ 📺 Фарго ⠀ По моему мнению, это самый настоящий шедевр, а не просто сериал! Уже вышло несколько серий четвёртого сезона. Но есть и замечания 😂 Лично мне сложно полностью погрузиться в кино, потому что иногда я просто смотрю и думаю: "Ну, как они создали эту картинку, почему так нереально красиво?" Это не просто сериал со смыслом в духе Братьев Коэнов, это ещё и эстетически безупречные кадры. ⠀ 📺 Воспитанные волками ⠀ Всем поклонникам фантастики и фэнтези. Да, идея не новая — роботы, которые заполнили собой жизнь людей, но есть очень необычные моменты. По цвету, мне кажется, немножечко сложноват, много темного. Лично меня это напрягает. Но в целом интересный сериал для всех, кто любит этот жанр. ⠀ 📺 Вдали ⠀ Сериал про путешествие на Марс. После того, как Илон Маск всё же отправил в космос свою ракету, всё происходящее на экране смотрится более чем реально. Сериал о будущем, но в нем акцент сделан на жизни героев в дороге. Кстати, все тот же Илон Маск грозится запустить ракету и сделать из этого реалити-шоу. Это очень похоже на сюжет «Вдали».

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Середа-це маленька п'ятниця! Ось вам на вечір добірка серіалів, може, стане в нагоді ☺ Тим більше, погода за вікном немов говорить: "Сьогодні ввечері залишся вдома, закутайся в ковдру, завари чай і подивися серіал!» ⠀ І ви діліться своїми, що мені порекомендуєте подивитися? ⠀ 📺 Емілі в Парижі Це те, чого мені так не вистачало під час карантину. Дуже легкий серіал від творців Sex and the City. Дуже надихає, адже в ньому показано життя американки в іншій країні. Дивитися всім, хто сумує за подорожами! І за Парижем 😀 ⠀ А ще буде корисний всім, хто вивчає французьку. Рекомендую дивитися в оригіналі - англійською (там багато про тонкощі вимови і відмінності в мовах). ⠀ Мені дууууже сподобався! 😍 ⠀ 📺 Перрі Мейсон ⠀ Серіал, який захоплює з першої серії і тримає в напрузі до кінця сезону. Якщо ви любитель детективів, то саме на цей серіал ви давно чекали. Подобається все - актори, сценарій, сюжетні лінії. ⠀ 📺 Фарго ⠀ На мою думку, це справжнісінький шедевр, а не просто серіал! Вже вийшло кілька серій четвертого сезону. Але є і зауваження 😂 Особисто мені складно повністю зануритися в кіно, тому що іноді я просто дивлюся і думаю: "Ну, як вони створили цю картинку, чому так нереально красиво?" Це не просто серіал зі змістом в дусі братів Коенів, це ще й естетично бездоганні кадри. ⠀ 📺 Виховані вовками ⠀ Всім шанувальникам фантастики і фентезі. Так, ідея не нова - роботи, які заповнили собою життя людей, але є дуже незвичайні моменти. За кольором, мені здається, трішечки важкуватий, багато темного. Особисто мене це напружує. Але в цілому цікавий серіал для всіх, хто любить цей жанр. ⠀ 📺 Удалині ⠀ Серіал про подорож на Марс. Після того, як Ілон Маск все ж відправив у космос свою ракету, все, що відбувається на екрані виглядає більш ніж реально. Серіал про майбутнє, але в ньому акцент зроблений на житті героїв в дорозі. До речі, все той же Ілон Маск погрожує запустити ракету і зробити з цього реаліті-шоу. Це дуже схоже на сюжет "Вдалині".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше