Популярна українська реперка Alyona Alyona, яка ще до недавнього часу була вихователькою в сільському дитячому садку, часто радує публіку яскравими публікаціями у своєму Instagram. Цього разу виконавиця розповіла українцям про свою мрію вивести українську реп-культуру на світовий рівень.

Читайте Знай в Google News!

"Так склалося історично, що моє прізвище Савраненко має закінчення". Чи робить саме це мене українкою - ні. Я щиро рада жити в Україні і робити все, щоб наша музика і мова виходили на світовий рівень. Саме тому у мене була мрія мати команду, мати лейбл, мати поруч однодумців. Саме тому ідея просування українського контенту не покидала ні дня: ні мене, ні @vanek.klimenko, який горів цим більше і довше, ніж я.і весь цей час ми думали як би краще зробити об'єднання, щоб збільшувати арсенал своїх, щоб артистам було простіше бути почутими.

І ось цей день настав. @enko_music - це реп-лейбл, який створили ми, в який ми будемо вкладати всі свої знання і навички в музичній індустрії, який в майбутньому зможе стати надійною і продуктивною платформою для талановитих людей. Поки в ньому є @kalush.official і я. Але вже в наступному році ми почнемо ставати сильнішими, примножуватися, обростати і головне – качати всіх слухачів і радувати їх новими обличчями. А поки - з запуском нас! Гайда!",- написала Alyona Alyona у підписі до фото.

View this post on Instagram

ENKO ⠀ Так склалося історично, що моє прізвище Савраненко має закінчення «енко». Чи саме це робить мене українкою - ні. Але я щиро рада жити в Україні і робити все, аби наша музика і мова виходила на світовий рівень. ⠀ Саме тому в мене була мрія мати команду, мати лейбл, мати поруч однодумців. Саме тому ідея просування українського контенту не покидала ні дня ні мене, ні @vanek.klimenko , який горів цим більше і довше, ніж я. І весь цей час ми думали як би його краще зробити об’єднання, щоб збільшувати арсенал своїх, щоб артистам було простіше бути почутими. ⠀ І ось цей день настав. @enko_music - це реп лейбл, який створили ми, в який ми будемо вкладати всі свої знання та навички в музичній індустрії, який в майбутньому зможе стати надійною та продуктивною платформою для талановитих людей. ⠀ Поки в ньому є @kalush.official і я. Але вже в наступному році ми почнемо сильнішати, примножуватися, обростати і головне - качати всіх слухачів та радувати їх новими обличчями. ⠀ А поки - із запуском нас! Поїхали 🔥🔥🔥 ⠀ ENKO ⠀ Historically, my last name Savranenko has the ending "enko". Does that make me Ukrainian - no. But I am sincerely glad to live in Ukraine and do everything to make our music and language world-class. ⠀ That's why I had a dream to have a team, to have a label, to have like-minded people around. That is why the idea of ​​promoting Ukrainian content did not leave me or @vanek.klimenko , who burned with it more and longer than I did. And all this time we've been thinking about how best to combine it to increase our arsenal to make it easier for artists to be heard. ⠀ And this day has come. @enko_music is a rap label that we have created, in which we will invest all our knowledge and skills in the music industry, which in the future will be able to become a reliable and productive platform for talented people. ⠀ So far, @kalush.official and I are in it. But next year we will start to grow stronger, multiply, grow and most importantly - to rock all the listeners and delight them with new faces. ⠀ In the meantime - congrats to us with the launch! Let's go 🔥🔥🔥

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадавши, реперка Alyona Alyona поділилася відвертим зізнанням про танці.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Alyona Alyona розповіла, як сама не раз ставала свідком насильства.

Також портал "Знай.ua" писав, що реперка Alyona Alyona в облягаючому боді змотивувала українок.