Популярний український артист Михайло Хома, відомий під псевдонімом Dzidzio, показав, як він виглядав в молодості.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧитайте Знай в Google News!
Dzidzio виклав у своєму Інстаграмі відео з фестивалю "Співограй" який відбувався у Кривому Розі. На цьому конкурсі зовсім ще юний Михайло Хома отримав гран-прі.
"Сам не можу повірити 🤪 що це я. Це відео з фестивалю «Співограй» який відбувався у Кривому Розі, до речі я тоді отримав гран-прі 🥇", - написав він в описі до фото.
"Я тебе таким і пам’ятаю і мені дуже подобається коли ти зараз співаєш як Михайло Хома 🙌", "Схожий тільки носик)))", "Успіхи є з того часу!)", "Я тоді мабуть ще не родилась😂", "Та людина на відео майже на Дзідзьо несхожа. Дуже змінились.", "Не впізнати вообще", - пишуть у коментарях до відео.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що