Зірка "друзів" допомогла телеведучій попрощатися з шоу Еллен ДеДженерес після 19 сезонів, з'явившись в останньому епізоді, де вона розповіла про свій шлюб з Бредом Піттом.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

53-річна Дженніфер Еністон пожартувала про свій шлюб з 58-річним Бредом Піттом у фінальному епізоді шоу Еллен Дегенерес.

Зірка "друзів" повернулася в останньому епізоді шоу, через 19 років після того, як була його першою гостею в 2003 році.

Під час бесіди з 64-річною Еллен Дженніфер роздумувала про те, як вона впоралася з закінченням «друзів», жартуючи, що вона «нахилялася» до того, що закінчувалося, включаючи її шлюб з Бредом.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 2 липня: Оля Полякова видала, росіяни втратять Калінінград, Ані Лорак з'явилася, а погода у липні буде дивною Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Дженніфер Еністон
Дженніфер Еністон

Вона сказала: "я розлучилася і пішла на терапію. О, а потім я знялася у фільмі»розставання". Я просто трохи нахилилася до кінця. Я просто сказала:»знаєте що, хлопці, давайте просто зробимо це абсолютно новою главою»".

Еллен весело відповіла: "давайте покінчимо з усім", а Дженніфер пожартувала: «Давайте просто покінчимо з усім, а потім почнемо нове».

Бред і Дженніфер вперше зустрілися на випадковій зустрічі через своїх менеджерів в 1994 році, але на перше побачення вони пішли тільки чотири роки по тому.

Дженніфер Еністон і Бред Пітт, фото: Instagram
Дженніфер Еністон і Бред Пітт, фото: Instagram

Після того, як вони зустрілися, зірки першої величини стали однією з найулюбленіших пар шоу-бізнесу всіх часів, і люди в усьому світі активно вкладалися в їхні стосунки.

Дженніфер розлучилася з Бредом після п'яти років шлюбу в 2005 році, через рік після закінчення серіалу «Друзі». Їх шлюб розпався в той же період, коли Бред зустрів Анджеліну Джолі на зйомках «Містера і місіс Сміт».

Незважаючи на їх бурхливу історію, Дженніфер наполягала на тому, що вони з Бредом друзі, і в останні роки колишні навіть опинилися в центрі чуток про примирення.

Дженніфер Еністон, скріншот: YouTube
Дженніфер Еністон, скріншот: YouTube

Дженніфер сказала Говарду Стерну на своєму шоу SiriusXM минулого року: "ми з Бредом приятелі. Ми друзі... і ми спілкуємося".