Дженніфер Лопес розповіла про свої натягнуті стосунки з мамою в минулому, в результаті чого співачка, яка стала актрисою, покинула сімейний будинок у віці 18 років.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Дженніфер Лопес стверджувала, що коли вона була маленькою дівчиною, її мама «вибила з неї все л*йно».

У минулому вона говорила про свої напружені стосунки з матір'ю Гваделупою Родрігес, але в своєму останньому документальному фільмі Netflix вона звинуватила матір в тому, що вона «побила» її.

Вона також розповіла про те, що змусило її покинути сімейний будинок в 18 років.

Популярні новини зараз
Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко"
Показати ще

Зірка сказала: "Вона зробила те, що вона повинна була зробити, щоб вижити, і це зробило її сильною, але також жорсткою. Вона вибила з мебя все л*йно. Моя мама сказала: "Якщо ти збираєшся жити в цьому будинку, ти отримаєш освіту". Одного разу вночі ми сильно посварилися, і я просто пішла".

Дженніфер Лопес: скрін поста в Instagram
Дженніфер Лопес: скрін поста в Instagram

Документальний фільм Halftime був випущений 8 червня і доступний для перегляду на Netflix.

Співачка, яка стала актрисою, описала свою 76-річну маму як «складну», але пара, здається, з роками зблизилася.

Родрігес сказала в документальному фільмі: "Я завжди покладала на них найбільші надії. Це не було критикою. Я просто хотіла показати вам, що ви можете домогтися більшого. Дженніфер, вона доставила мені найважчі часи, якщо чесно. Ми багато буцалися. Я була далека від ідеальної матері. Єдине, що я завжди можу сказати, все, що я робила, я робила в своїх інтересах».

Крім цього, в документальному фільмі Лопес також розповіла про те, як мало не пішла з шоу-бізнесу через свою "пишну попу".

52-річна музикант сказала, що домоглася популярності в той час, коли ідеальне тіло для знаменитості було худорлявим, і це підштовхнуло її до того, щоб відмовитися від своєї мрії про славу.

Нагадавши, Дженніфер Лопес розповіла, як мало не покинула сцену.