Відома співачка Світлана Тарабарова пригадала перші дні війни та як вони рятувались від окупації

Пор це вона розповіла в програмі "Ранок з Україною".

Світлана Тарабарова. Фото: скрін youtube
Світлана Тарабарова. Фото: скрін youtube

Як відомо, перед війною родина співачки нарешті придбала в кредит омріяний будинок під Києвом в селі Дмитрівка. Перші дні війні вони відчули у своєму будинку. У них немає підвалу, тому ховалися у маленькій коморі.

Співачка з сім'єю спершу виїхала в Чернівці, проте довелося їхати до Івано-Франківська. Вони шукали знайомих, де зупинитися, й на подив Світлани їм віддав свою квартиру зовсім незнайомий чоловік, а сам поїхав у село.

Популярні новини зараз
Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів Vodafone попередив про "блокування" номерів - українці чекали на це давно Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

На щастя, будинок зірки вцілів, проте в їх містечку зі 100 будинків зруйновано 66. Їм пощастило, бо в них одноповерховий будинок. Поруч будинки з різними ступенем руйнації, посічені уламками мін та снарядів дитячі майданчики.

Світлана показала, що зібрала уламки мін зі свого двору, навіщо вона це зробила, пояснила так:

"Ми їх зібрали, хочемо зберегти як нагадування для наших дітей, для наших онуків, що росіянам довіряти не можна і прощати їх не можна".

Нагадаємо, Світлана Тарабарова розповіла про затяжну кризу та візити до психолога: "На мене не схоже".

До слова, Світлана Тарабарова розповіла про зміну психіки і втрату сну: "У мене такий страх".

Раніше ми писали, що Світлана Тарабарова спустилася під землю, щоб заспівати для українців і розкрила потаємне бажання: "Мрію".