Хлої Кардаш'ян та її колишній Трістан Томпсон, у яких спільна дочка Тру, чекають на другу дитину в результаті сурогатного материнства.

Цю новину оприлюднили на порталі «DailyStar»

Зірка Кардаш'ян, 38 років, та її колишній бойфренд Трістан, 31 рік, уже ділять чотирирічну дочку Тру.

Джерела, близькі до Кардаш'ян, ексклюзивно повідомили Daily Star, що Хлої і Трістан не мають контактів, крім як для обговорення їхньої доньки.

Джерело також додає, що дитина була зачата за допомогою сурогатної матері, і до того, як Хлої та громадськості стало відомо, що Трістан зачав дитину від іншої жінки, Маралі Ніколс.

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Представник підтвердив Daily Star: «Ми можемо підтвердити, що Тру матиме рідного брата, зачатого в листопаді. Хлої неймовірно вдячна незвичайній сурогатній матері за таке чудове благословення. Ми хотіли б попросити про доброту і усамітнення, щоб Хлої могла зосередитися на сім'ї».

Хлої Кардашьян та Трістан Томпсон: зображення з Instagram
Хлої Кардашьян та Трістан Томпсон: зображення з Instagram

Незважаючи на те, що її життя транслювалось у хіті Hulu The Kardashians, вона вирішила зберегти вагітність у відносному секреті, і, як повідомляється, про це знали лише ті, хто був близьким до Хлої.

Хлої та баскетболіст Трістан почали зустрічатися у 2016 році, і до минулого року вони розійшлися.

Це сталося після того, як зірка спорту зізнався, що займався сексом із особистим тренером, але заперечував, що є батьком її дитини.

Потім він вибачився перед Хлоєю і всіма, кого торкнулася ця ситуація.

«Я щиро перепрошую всіх, кого я образив або розчарував під час цього випробування, як публічно, так і в приватному порядку. Хлої, ти цього не заслуговуєш. Ти не заслуговуєш на душевний біль і приниження, які я тобі завдав».

Нагадаємо, що Кім Кардаш'ян зізналася, що їла б какашки, щоб стати молодшою.