Акторка Анастасія Заворотнюк найбільш відома українцям, як няня Віка з Маріуполя в серіалі "Моя прекрасна няня".

Останні роки Заворотнюк бореться з хворобою, яка занапастила співачку Жанну Фріске - раком. У артистки діагностували останню стадію пухлини мозку у 2019 році, невдовзі після народження доньки Міли від фігуриста Петра Чернишова.

Анастасія Заворотнюк, фото: Instagram
Анастасія Заворотнюк, фото: Instagram

Останнім часом новин про стан здоров'я "няні Вікі" практично не чути. Іноді з'являлася інформація про те, що Заворотнюк стає кращим, але не більше. Нині ж шанувальники артистки перебувають у засмучених почуттях, адже у ЗМІ просочилася інформація про те, що життя Анастасії цілком можливо добігає кінця.

Усі сили кинуті лікування акторки: пробуються різні способи, включаючи експериментальні й індивідуально розроблені методами, купуються дорогі ліки.

Незважаючи на це, як повідомляють ЗМІ, самопочуття акторки почало погіршуватися. Про це розповів журналіст Олексій Єрьомін. Його джерело стверджує, що експериментальна терапія допомагати перестала. За його заявою, шанси вижити у зірки фільмів і серіалів зараз дуже малі, її стан зовсім поганий.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

Сергій Жигунов і Анастасія Заворотнюк, кадр з відео
Сергій Жигунов і Анастасія Заворотнюк, кадр з відео

До речі, шанувальники давно підозрювали, що Заворотнюк стала почуватися значно гірше. Справа в тому, що її чоловік Петро Чернишов давно не виходить на лід, а цього року вперше відмовився від прибуткових літніх гастролей у шоу Тетяни Навкі.

Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов, instagram.com/tatiana_navka
Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов, instagram.com/tatiana_navka

Нагадаємо, що онкохвора Анастасія Заворотнюк ще до пухлини мозку збиралася до Маріуполя: тепер його немає.

Раніше ми повідомляли, що донька Анастасії Заворотнюк після Великодня зникла з Москви, знайшли з бубликом у роті біля Волги.