Український телеведучий Андрія Бєдняков, який прославився завдяки шоу "Орел і Решка" та "Х-Фактор", родом із Маріуполя.

Чоловік дуже болісно переживає окупацію рідного міста і те, що створив з ним росіяни на чолі з путіним. Саме тому Бєдняков усіма силами допомагає наблизити перемогу України та щиро вірить, що зовсім скоро приїде до рідного Маріуполя і схожий на улюблені вулиці.

Місто-герой Маріуполь
Місто-герой Маріуполь

Хоча ведучий і активно волонтерить, але дуже не дуже любить хвалитися своєю діяльністю.

"Останні півроку я живу, як і всі українці. У машинах, у різних містах... Не так, як раніше. Звичайно, тоді теж був у роз'їздах, але за кордоном. А зараз в Україні ", - розповів ведучий проєкту Нового каналу "Де логіка ?" у YouTube-проєкті "Ходять Слухи". – Я постійно кудись їжджу: щось забираю, щось привожу, щось відправляю, щось віддаю."

Популярні новини зараз
Чому не можна включати всю техніку одразу після подачі електроенергії: прості правила Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Андрій Бєдняков, фото: Instagram
Андрій Бєдняков, фото: Instagram

Нещодавно український ведучий вирушив у невелику подорож Україною, щоб хоч трохи відволіктися. На жаль, не обійшлося без подій.

"Я хотів на три дні поїхати на Закарпаття, на озеро Синевір. Жодного разу там не був. Просто планував побути два дні без телефону. Ну, без телефону навряд чи… Але хотів, щоб трохи голова відпочила, – ділиться Андрій Бєдняков. – Не доїхав, вилетів у кювет за 15 хвилин до Синевиру, мене витягли хлопці, замінили колесо, і я поїхав назад, був у Львові один день, відвідав перший благодійний конкурс краси, вони хотіли, щоб я його провів, але не зміг. журі. І повернувся додому."

Настя Івлєєва та Андрій Бєдняков, фото Знай.ua
Настя Івлєєва та Андрій Бєдняков, фото Знай.ua

Нагадаємо, що Андрій Бєдняков із "Орла та Решки" згадав, як щороку спізнюється на важливе свято доньки.

Раніше ми повідомляли, що маленька дочка Андрія Бєднякова з "Орел та Решка" вирішила відмовитися від усього.