Кожна жінка має свої секрети краси і чим старшою вона стає, тим більше секретиків може мати. Таку тему порушили Маша Єфросиніна з Олею Поляковою в рамках своєї програми "Дорослі дівчатка".

Звісно, ​​черговий випуск знову вийшов українською мовою і дівчата продемонстрували те, як добре вони її підтягли за час війни.

Телеведуча дуже здивувалася, що Оля, як жінка, яка живе півроку у війні, примудряється так добре виглядати. Більше того, Маша Єфросиніна образила трохи "Королеву ночі", сказавши, що до війни вона виглядала гірше.

"От коза. А ти виглядаєш чудово. Ти така худа", - зробила комплімент Полякова.

Оля Полякова, скриншот: Youtube
Оля Полякова, скриншот: Youtube

Популярні новини зараз
В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

На це телеведуча засмучено сказала, що її навіть чоловік не хоче і каже, що в неї шкіра та кістки.

"Ну й що, що не хоче? Інший захоче. А кобель не скоче поки сучка не захоче" , - продовжує сміятися Оля, а на Машиному обличчі видно вираз шоку.

"Нє-нє-нє, не треба. Він мене хоче. Тимурчик... Не треба, вгамуйся. Але він трохи понив, де мої сісюндрики" , - розповіла Маша, на що Полякова їй знову відповіла, що потрібно шукати іншого чоловіка, який любить худорлявих.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна залишилася без грошей через війну, а до Олі Полякової не йдуть спонсори.

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова та Маша Єфросиніна таки перейшли українською, щоб розповісти про свій роман.

Також стало відомо, що Оля Полякова розкрила секрет доньки Маші - нерівно дихає до Вови Дантеса: "Дуже у її смаку".