Відомий український шоумен та гуморист Вадим Мічковський, якого всі знають як Дядю Жору, регулярно спілкується з шанувальниками та радує їх розважальним контентом у соцмережі Instagram, де за ним стежить понад 760 тисяч людей. Крім того, він ще й допомагає рідній країні у війні з окупантами.

Дядя Жора знову записав гумористичне відео, цього разу він заговорив про ставлення чоловіків до жінок, і навпаки.

Дядя Жора. Фото: скрін youtube
Дядя Жора. Фото: скрін youtube

Артист скористався фразою відомого російського поета Олександра Пушкіна з роману "Євгеній Онєгін". Тільки шоумен переробив рядки під сучасні реалії.

"Чим менше жінку ми любимо, тим гірше борщ, сорочки ненапрасовані і діти на тебе не такі вже й схожі", - пожартував Дядя Жора.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Шоумен регулярно ділиться подібними життєвими відео та у коментарях завжди знаходяться великі критики. Багатьом уже за традицією виявився не до душі гумор артиста. Більше того, є ті, хто заявляє, що раніше він жартував набагато смішніше.

Коментарі - instagram.com/dyadya_jora/
Коментарі - instagram.com/dyadya_jora/

Деякі все ж таки оцінили його жарт про жінок і про те, чому їх варто більше любити.

Коментарі - instagram.com/dyadya_jora/
Коментарі - instagram.com/dyadya_jora/

Раніше ми писали про те, що Дядя Жора розплився у "шпагаті" на кухонному столі та викликав подив у українців: "А ноги не ваші"

Як повідомляв Знай.ua, Дядю Жору жорсткого побила дружина за те, що він витріщався на оголених красунь: "Бережіть себе"

Також портал Знай.ua писав, що Дядя Жора відмовився від урочистостей у особливий день, щоб підтримати ЗСУ: "Хотів великий торт і багато солодощів"