Міла Куніс побоюється, що люди перестають сприймати потік депресивних новин, що здається нескінченним.

"Я думаю, що багато речей нормалізуються" , - сказала акторка українського походження Page Six 29 вересня на прем'єрі "Найудачливішої дівчини" про вторгнення росії до її рідної країни.

"Це гірка правда того часу, в якому ми живемо" , - продовжила випускниця "Шоу 70-х", яка залишила Україну зі своєю сім'єю у 7 років. - Ми нормалізували безліч повідомлень новин і втратили чутливість до багатьох речей, які відбуваються у світі".

Міла Куніс / Associated Press
Міла Куніс / Associated Press

39-річна номінантка на "Золотий глобус" додала, що вважає, що війна має тривожніші наслідки для земної кулі, ніж інші поточні події.

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

"Я думаю, що це більшою мірою, ніж, можливо, інші лісові пожежі, що відбуваються у світі прямо зараз, вплине на демократію" , - пояснила зірка "Грифінів".

"Не забирати того, що відбувається в Ірані та інших місцях , - уточнила вона. - Зараз дуже важко".

Міла Куніс і Ештон Катчер
Міла Куніс і Ештон Катчер

Коментарі Куніс пролунали через шість місяців після того, як вона та її чоловік Ештон Катчер запустили сторінку GoFundMe для жертв російської агресії, пообіцявши пожертвувати до 3 мільйонів доларів.

"Я народилася в Чернівцях, Україна, 1983 року. Я приїхала до Америки в 1991 році і завжди вважала себе американкою. Гордою американкою", - сказала Куніс у своєму березневому відеозверненні.

"Мені подобається все, що ця країна зробила для мене та моєї родини, - продовжила зірка "Чорного лебедя". - Але сьогодні я як ніколи пишаюся тим, що я українка".

44-річний Кутчер додав: "І я ніколи так не пишався тим, що одружився з українкою".

Міла Куніс і Ештон Кутчер, Instgaram
Міла Куніс і Ештон Кутчер, Instgaram

Нагадаємо, що Міла Куніс у обтягуючій сукні засліпила планету на церемонії "Оскар-2022".

Раніше ми повідомляли, Міла Куніс, Джекі Чан, Адель та інші: Юрій Горбунов показав, як світові зірки підтримують Україну.