Кортні Стодден приєднується до зростаючого хору шанувальників Мерілін Монро, які критикують фільм "Блондинка" за те, як він зображує улюблену голлівудську ікону.

"Я не дивитимуся" , - сказала 28-річна співачка "Boy Destroyer", яка ідентифікує себе як небінарного і використовує займенники "вони/вона", - ексклюзивно сказала Page Six на прем'єрі "Drag: The Musical" 29 вересня ввечері в Лос -Анджелесі.

"Як людина, яка розуміє, як це, коли тебе сексуально експлуатують, а потім змушують людей перетворювати тебе на жарт, коли ти не жарт , - продовжили вони, - я думаю, що занурюватися в це трохи неповажно".

Фільм Ендрю Домініка з Анною де Армас у ролі Монро злетів на вершину кіночарту Netflix після прем'єри 28 вересня.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері
Показати ще

Але драма NC-17 викликала обурення серед глядачів, які вважають її зображення "жорстоким" та просоченим женоненависництвом.

"З огляду на всі приниження та жахи, які Мерилін Монро пережила за свої 36 років, це полегшення, що їй не довелося страждати від вульгарності "Блондинки", останньої некрофільської розваги, щоб експлуатувати її" , - критик Манохла Даргіс. обурена у своєму огляді.

Актриса Мерілін Монро співає «Happy Birthday» президентові Джону Ф. Кеннеді
Актриса Мерілін Монро співає «Happy Birthday» президентові Джону Ф. Кеннеді

"Блондинка" заснована на однойменному романі Джойс Керол Оутс, вигаданій розповіді про життя Монро і низку трагедій, які вона пережила, включаючи насильство в дитинстві та сексуальні домагання, до її передчасної смерті 4 серпня 1962 року у віці 36 років.

"Я б закликала людей не дивитися цей фільм, тому що це не Мерилін Монро, це не її історія. Це вигадано, і це має зробити її чимось, чим вона не була ", - сказала Стодден Page Six. - Вона ніколи не хотіла бути тією дівчиною, якою її малюють. Будь ласка, будь ласка, не дивіться це".

Нагадаємо, що таємниці та секрети Мерилін Монро спливли назовні: заїкання, брудна білизна, пихатість і Playboy.