Українська акторка Анна Сагайдачна запам'яталася всім нам за роллю Наталі Дорошенко у культовому серіалі "Кріпосна", де знімалися також Ксенія Мішина та Наталка Денисенко.

Сагайдачна, як і багато хто з нас, має родичів на Росії і, звичайно ж, з початком повномасштабної війни стосунки з ними сильно змінилися. Про це актриса розповіла Григорію Решетнику у рамках проєкту "Як ти?".

Анна Сагайдачная, фото: Знай.ua
Анна Сагайдачна, фото: Знай.ua

На росії у Сагайдачної живе двоюрідна сестра. з якою вони були дуже близькі. Анна говорить про неї зараз із тотальним сумом в очах.

"Вона живе там і вона українка за паспортом. У неї тут друзів купа. Вона тут проводила з бабусею щоліта. Половина її життя була тут, поки її мама будувала кар'єру в росії. І вона нічого не каже, нічого... Перші дні війни я написала величезне їй повідомлення, я одразу їй все вилила і написала, що може ми ніколи не побачимося... І за весь час війни нічого", - ділиться українка.

Популярні новини зараз
Навіть природа на нашому боці: синоптик розповів про погоду в Україні у грудні Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Анна Сагайдачна впевнена, що мізки там, звичайно ж, промивалися вже давно, просто так планомірно, що це було майже непомітно.

"Вона не приїхала до мене на весілля. Її там залякали, що тут страшне відбувається, що її з'їдять, бо вона з росії. Це було в 2017 році, здається. Щоразу вона знаходила причини не приїжджати", - розповідає акторка, але їй уже навіть не прикро від цього.

Нагадаємо, що подружка Мішиної з "Кріпосної" Анна Сагайдачна заробила гроші інтимними танцями.

Раніше ми повідомляли, що Анна Сагайдачна з "Кріпосної" викреслила ОКсану Байрак з життя за проросійську позицію.