Популярна українська співачка та дружина реп-виконавця Потапа Настя Каменських, яка веде сольну кар'єру під псевдонімом NK, любить радувати своїх шанувальників новинами про особисте та творче життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 5 мільйонів людей.

Настя Каменських розповіла про неприємні для себе наслідки війни. Тепер їй силою доводиться робити речі, які раніше здавалися рутинними – підняти себе, подивитися у дзеркало і не побачити тих наповнених щастям очей. Однак із такого стану її витягує усвідомлення, що треба мати сили заради країни, донатів та виступів.

Скріншот із Instagram, Настя Каменських
Скріншот із Instagram, Настя Каменських

"Але я розумію, що маленькі щоденні ритуали додають відчуття "життя" і на 10 хвилин начебто повертають тебе у минуле. Хоча б на 10 хвилин, але іноді мені здається, що ці хвилини — це ціла вічність. І я хочу хоч якось повертати себе у життя "без війни", - написала Каменских.

Їй хочеться, щоб концерти були радісні, а не зі сльозами на очах, і щоб жоден українець не чув більше сирен. Хочеться, щоб на жодній із територій України не було війни.

Популярні новини зараз
Максим Галкін спробував достукатися до озвірилих росіян знімком з Києва, від якого серце кровʼю обливається На українців чекає жахлива зима: Генсек НАТО видав свій прогноз Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

"І я кажу собі щодня: ми обов'язково будемо ще більш сильні, ніж були. І ми обов'язково повернемо собі вміння побороти всі складнощі та жити. І "витягати" себе зі стану емоційного дна. І у мене будуть знову щасливі очі та погляд впевненої в собі жінки. І ми обовязково навчимось знову бути щасливими", - підсумувала артистка.

Раніше ми писали про те, що Настя Каменських продовжила життя маленької Єви, але лише на півроку: "Дуже хочеться"

Як повідомляв Знай.ua, Настя Каменських не захотіла нікого бачити, окрім Потапа, щоби погуляти: "Бує таке"

Також портал Знай.ua писав, що Настю Каменських жорстко "заклювали" через скаргу на відсутність безпеки та комфорту: "Мовчала б уже"