Відома українська співачка Надя Дорофєєва нагадала, що про війну мовчати не можна, навіть якщо соцмережі тримають тебе у темному бані.

На своїй сторінці в Instagrаm Надя розмістила сумну фотографію, на якій сміливо дивиться прямо перед собою. Невимовний сум в очах співачки говорять про глибокий сум, який засів глибоко в душу.

Надя Дорофєєва. Фото: скриншот Youtube
Надя Дорофєєва. Фото: скриншот Youtube

Я продовжую бути в тіньовому бані через публікації про війну. Але мені здається, що в бані повинні бути ті, хто мовчить. - написала співачка.

Співачка вже вкотре наголошує, що знаходиться у тіньовому бані через те, що висвітлює події в Україні, адже на сторінку до зірки підписано понад 5,3 млн. осіб, це потужна авдиторія.

Популярні новини зараз
Жити стане солодше? Українцям показали нові ціни на цукор, радять зробити запас Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Надя Дорофєєва. Фото: instagram.com/nadyadorofeeva/
Надя Дорофєєва. Фото: instagram.com/nadyadorofeeva/

У коментарях відповіли, що багато зірок знаходяться у тіньовому:

"Багато зараз зірок в тіньовому бані, не справедливо", "той хто мовчить уже отримав бан по життю, а Україна буде вільною незалежною країною", "Як сумно, що правду хочуть замовчати...
Сподіваюсь на неминучу перемогу України і кожного окремого українця, навіть тих, хто не по крові, але, як я, кожного дня відчуває себе одним із вас", - написали у коментарях.

Надя Дорофєєва. Фото: instagram.com/nadyadorofeeva/
Надя Дорофєєва. Фото: instagram.com/nadyadorofeeva/

Нагадаємо, ми писали, що засмучена Надя Дорофєєва показала своє неідеальне обличчя: "Прищ-day".

Як повідомляв "Знай.ua" Надя Дорофєєва поділилася яскравими спогадами, заради українців: "Відірвати від важких новин".

Також "Знай.ua" інформував, Надя Дорофєєва зізналася, що "захлинається" у відчаї та смутку, Кацурін безсилий.