Відомий український актор, переможець шоу "Танці зі зірками" та зірка серіалу "Моя улюблена Страшка" Артур Логай показав, як через дружину ледь не залишився без ока. Ролик він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Артур Логай активно веде свою сторінку в соцмережі та регулярно радує шанувальників новим контентом. Нерідко він записує коротенькі ролики з гумористичним контекстом, а також показує милі та кумедні моменти із сімейного життя.

Артур Логай. Фото: скрін youtube
Артур Логай. Фото: скрін youtube

Так цього разу дружина Артура Логая влаштувала йому невелике випробування на уважність. Вона показала рух рукою, який мав за нею повторити чоловік. Актор зробив кілька спроб і під час однієї із перших заїхав собі пальцем у око.

"Спробуй повторити. А не вийшло. Завдання на уважність", - йдеться у підписі до відео.

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Шанувальники посміялися, але наголосили, що завдання справді небезпечне, адже теж ледь не залишилися без ока.

"Тільки праве око не виколупала, поки пробувала)) а ліве відразу вийшло", "Навчіть мене", "Прикольно", - написали в коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, переможець "Танці зі зірками" Артур Логай показав постаті "вищого пілотажу", які витворює із дружиною: "Море задоволення".

Також наш портал інформував, Світлана Лобода у США зробила для українців все, що могла: "Даєте мені сили жити"

Крім того, ми писали, Андрій Данилко вперше розповів про свою лисину під кепкою і наважився її зняти: "Навіщо я це роблю..."