Відома українська співачка, колишня дружина виконавця та гумориста Володимира Дантеса, а також екссолістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва, яка ось уже має на початку грудня порадувати фанатів живим концертом у Києві, а потім ще й у Львові, продовжує тримати контакт з шанувальниками у Instagram. Тут у Наді понад 5,3 млн підписників.

На цей раз Надя поділилася своїм "добриим ранком". Проте, її обличчя каже, що ранок далеко не добрий.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Наді Дорофєєвій у мережі Instagram.

Stories Наді Дорофєєвої, скріншот: Instagram
Stories Наді Дорофєєвої, скріншот: Instagram

На жаль, Надя Дорофєєва ніяк не підписала знімок, проте це зараз і не потрібно. Віддані шанувальники і без слів розуміють, що відчуває після тривалих переїздів зірка. Справа в тому, що Надя Дорофєєва цими днями активно їздить Україною і займається організацією концертів. Також ми пам'ятаємо, що красуня любить ділитися кадрами з автомобіля.

Популярні новини зараз
"Чек залишився...": українців затримали німецькі копи за фальшиві гроші, валюту міняли у "Райффайзен банку" Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

У свіжій історії Наді видно, що співачка прокинулася, проте очі ще не встигла розплющити, тільки розблокувала обличчям телефон, а потім зробила знімок. Цікаво, що на самій зірці тільки біла ковдра, на задньому фоні душ, який так потрібен після тривалого перебування в дорозі.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва наклюкалася з яскравою подружкою, що аж Вова Дантес захотів: "Виїжджаю, залиште трохи".

Раніше повідомлялося, снігова королева Надя Дорофєєва забула надіти шапочку, ох вже ці очі: "Насолоджуватися...".

Також, "Зниклий" без вісті Дантес повернувся і розповів про біду, що спіткала його: "З волонтерами розвозив...".