Народна артистка України Наталія Могилевська нещодавно показувала, як і багато інших українців, популярний знімок маленької малечі, сім'я якої була змушена приїхати на заправку, щоб підключити життєво важливий інгалятор.

Жінка часто ділиться з шанувальниками будь-якими публікаціями у Instagram. Зараз її увага була звернена геніальному лайфхаку... він справді може стати у нагоді кожному з нас протягом наступної важкої зими. Наталія Могилевська продемонструвала відео, як власноруч зробити джерело світла, яке служитиме вам протягом року.

Наталія Могилевська, фото: Instagram
Наталія Могилевська, фото: Instagram

"Друзі мої, комусь не вистачає світла? Я навчу вас, що робити. Лайфхак! Лампочка, яка безперебійно працюватиме рік. Фольга, батарейки, лампочка", - пише Наталія Могилевська в публікації.

І потім артистка справді докладно показує, що треба робити.

Популярні новини зараз
Загинув один із найкращих льотчиків України Данило Мурашко: був вірний народу до кінця Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Наталія Могилевська, фото: Instagram
Наталія Могилевська, фото: Instagram

"Жерсть, дожили! Діва дає лайфхаки про лампочки!", "Так ніхто і не сказав, де лампочки такі взяти", "У мене таких 4 штуки! Просто вогонь з ними!", "Я б не додумалася, хоча елементарно і просто!", - пишуть користувачі у коментарях.

Нагадаємо, Наталія Могилевська зі сльозами на очах поділилася історією незламного українця: "Герой нашого часу"

Як повідомляв "Знай.uа", Наталія Могилевська серед стародавнього Києва допомогла українцям знайти світло: видно, як вдень

Знай.ua писав, "Тримаємося...": Наталя Могилевська знайшла кицьку-супергероя, з такими лапками нічого боятися