Відомий український дизайнер та модельєр Андре Тан після розлучення продовжує розкривати деякі подробиці про себе як про чоловіка. Тепер розповів кілька своїх чоловічих правил.

Новий пост з'явився на його сторінці, в соціальній мережі Instagram , активним користувачем якої він є. Регулярно чоловік показує деякі подробиці зі свого життя.

Правил всього кілька, проте, як стверджує сам дизайнер, вони йому дуже допомагають просуватися вперед у житті.

Андре Тан, скріншот: Instagram
Андре Тан, скріншот: Instagram

Насамперед він вважає, що якщо чоловік подобається сам собі, значить він подобатиметься й іншим жінкам. Самовпевненість у плані грає величезну роль.

Популярні новини зараз
Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою "Це відродження...": відомий ведичний астролог назвав дату кінця негараздів України, зміни прийдуть з теплом Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду
Показати ще

"Раніше я намагався догодити всім на шкоду собі. І в житті, і в ескізах, і в бізнесі. І начебто всі задоволені, але ніби з нізвідки у мене виникли проблеми з самооцінкою та розумінням чого я взагалі хочу" - каже Андре Тан.

Друге правило полягає в тому, що бути самим собою – це абсолютно нормально. Не потрібно постійно намагатися бути кращим, ніж ви є насправді, і це типова помилка багатьох чоловіків незалежно від віку.

Щоб бути привабливим, потрібно спочатку поважати себе, а також будувати тверді кордони. Завжди варто приділяти час лише тим людям, які готові виділити його на вас.

Ну, і насамкінець про особисті межі. У жодному разі не потрібно згладжувати кути.

"Чоловіки з власною думкою вражають жінок сильніше за компліменти. Не потрібно лаятися щоразу, коли вас щось не влаштовує. Просто чітко позначте свої межі" - підсумував чоловік.

Андре Тан, фото: Instagram
Андре Тан, фото: Instagram

Нагадаємо, що пуховики більше не в моді: Андре Тан радить узимку укутатися в дублянку чи пальто .

Раніше повідомлялося, що Андре Тан порадів, що в країні відключають світло, поки всі українці вибухають від агресії

Також, міняємо помпон на балаклаву: Андре Тан підказав, що носити на голові цієї зими