Відома українська співачка, яка відзначила 5 років своєї сольної кар'єри, похвалилася своїм новим етапом.

На своїй сторінці в Instagram дівчина розмістила тужливе фото біля фортепіано, та написала зворушливий допис про мову, музику та сенси. Виявляється, все життя Настя мріяла співати українською, а тепер нарешті може це робити і щаслива від того.

Настя Каменських та Вася Демчук, фото: Знай.ua
Настя Каменських та Вася Демчук, фото: Знай.ua

Музика під час війни набула нових значень та стала тим острівцем, куди можна заховатися від зовнішнього слова - заявила Настя

Настя Каменських. Фото: Instagram
Настя Каменських. Фото: Instagram

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки
Показати ще

Вона також зазначила, що рада співати українською. Каменських зізналася, що це завжди була для неї особлива тема. Настя поцікавилася, що хвилює шанувальників і чим є для них музика.

Серед шанувальників Настя мало байдужих. На прохання Настя багато хто відгукнувся:

"Дякую за ваші пісні, від деяких я плачу скільки б не слухала", "Нарешті ви, виконавці, стали пропонувати український продукт", ""У мене з'явилась збірка пісень українською мовою","Більшість треків українською, також є європейська, і все", - написали коментарі.

Потап скромно поставив під дописом у Насті два сердечка.

Ірина Федишин, коментарі. Фото: Instagram
Ірина Федишин, коментарі. Фото: Instagram

Нагадаємо, ми писали, що чоловік Насті Каменських Потап потрапив у вузьке місце: "З-під землі"

Як повідомляв "Знай.ua" Настя Каменських передбачила складну зиму Україні, згадавши спрагу: "Кайф"

Також "Знай.ua" інформував, Настя Каменських усамітнилася від зайвих очей і спровокувала нові чутки про вагітність: "Якою ціною"