Відома українська артистка, шоувумен і блогерша Монро запам'яталася багатьом завдяки епатажним образам та заявам, що викликають. Ще важливо відзначити, що Монро – часта гостя багатьох телевізійних шоу. Зріла красуня навіть сиділа у кріслі журі на "Лізі сміху". А зараз, схоже, дівчина вирішила зайнятися особистим життям.

Цього разу зірка телебачення та соціальних мереж трохи позувала перед дзеркалом, щоб показати все своє "посаг", яке може отримати її майбутній чоловік.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Монро у мережі Instagram.

Stories Монро, скріншот: Instagram
Stories Монро, скріншот: Instagram

А ось далі зірка вирішила сісти біля свого великого дзеркала та трохи попозувати. Тут і почалося, Монро прийняла позу майже лежачи, а то вирішила показати, яка у неї хороша гнучкість.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Stories Монро, скріншот: Instagram
Stories Монро, скріншот: Instagram

Дійсно, шанувальники Монро можуть побачити дещо наскільки це можливо "спекотних" поз і спробувати розгадати артистку. Поки що Монро ще не пояснила, що означає "розгадати" її та плюс ще до всього "дорого". Мабуть, не кожен може дозволити собі таке задоволення.

Stories Монро, скріншот: Instagram
Stories Монро, скріншот: Instagram

"Я можу і на місток стати. Ти можеш мене розгадати, дорого", - пише в наступних історіях Монро.

Нагадаємо, колишня Мілевського Валерія Крук ризикнула перетворитися на червоне серцеїдку: "Богиня...".

Раніше повідомлялося, "Все заради перемоги": епатажна Монро виходить на оборону Києва та збирає загін сильних духом.

Також, "Кульбаба" Валерія Крук у міні затьмарила Мерилін Монро, не вистачає президента.