Талановита українська співачка та актриса "Жіночого кварталу" Марта Адамчук вразила милим фото із сином подруги Віри Кекелії та розповіла, де черпає натхнення. Цим артистка поділилася на своїй сторінці у соціальній мережі instagram.

Марта Адамчук має численну армію шанувальників, із якими намагається постійно підтримувати контакт. Вона регулярно радує новими фото та відео як із творчого, так і особистого життя.

Марта Адамчук. Фото: скрін youtube
Марта Адамчук. Фото: скрін youtube

На цей раз Марта Адамчук розповім шанувальникам, де черпає натхнення для творчих проєктів у цей непростий час.

"Почала колекціонувати збірки відомих фотографів. Обожнюю надихатися саме друкованими книжками. Цього разу до мене дісталася збірка Annie Leibovitz. Моєї улюбленої. І це означає, що буде ще більше творчості. В складні часи вона - мій найкращий лік", - поділилася актриса з шанувальниками.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Також зірка поділилася милим знімком, на якому знята разом із маленьким сином своєї подруги та колеги по "Жіночому кварталу" Віри Кекелії.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зірки "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару, Віра Кекелія та Марта Адамчук помірялися красою у вишуканих вбраннях: "Чарівні".

Також наш портал інформував, зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару розтопила серця українців, притулившись до свого "хлопчика": "Просто красень".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Саша Машлятіна з "Жіночого кварталу" придумала, як обійтися без генератора: "Альтернативний варіант освітлення".