Популярна українська виконавиця, волонтер, зірка соціальних мереж, активний блогер та кума Михайла Хоми (Дзідзьо) Оля Цибульська, яка буквально днями попросила українських дівчат бути мудрішими та не дзвонити своїм колишнім першими, продовжує радувати своїх численних фанатів яскравими моментами з життя.

Цього разу Оля Цибульська вирішила трохи поспілкуватися з фанатами та розпочала рубрику в Isntagram "опитування". Зірці поставили дуже цікаве питання, "постільного" плану. Давайте дізнаємося, що з цього вийшло.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Олі Цибульській у мережі Instagram.

Stories Олі Цибульської, скріншот: Instagram
Stories Олі Цибульської, скріншот: Instagram

Ось таке запитання задали Олі Цибульській шанувальники: "Що можна робити у ліжку на першу літеру твого імені?" Сама ж зірка, з усією своєю уявою, дуже любить подібні питання. Оля Цибульська дуже схоже, що не довго думала і відповіла: "Обійматися, обжиратися".

Популярні новини зараз
Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Отака відповідь вийшла у співачки для своїх фанатів. Також можна згадати той момент, коли співачка просила дівчат не дзвонити своїм колишнім першим після келиха просеко. Взагалі останнім часом Оля Цибульська пов'язує у своїй соціальній творчості теми з їжею та сном.

Ми ж знаємо, що ці речі допомагають боротися зі стресом. А якщо необхідно буде прибрати "зайве" зі стегон, то завжди можна послухати Марину Боржемську з її фітнес порадами.

Нагадаємо, "З мудрого лише зуби": Оля Цибульська навчила скривджених українок розмовляти з колишніми, шукайте келих.

Раніше повідомлялося, Оля Цибульська спокусливо оголила ніжку посеред жвавої вулиці: "Вийшла на полювання".

Також, Оля Цибульська вийшла на балкон і влаштувала сусідам "лекцію" з філософії: "Життя, як зебра...".