Відомий у соціальних мережах блогер, студентка, мешканець туманного Лондона та донька популярної співачки Олі Полякової Маша, яка днями прийшла на екскурсію до дуже гарної будівлі готичного стилю, продовжує радувати своїм і маминим шанувальникам. Справа в тому, що Маші є чим похвалитися, але вона цього не робить, а просто розповідає все як є без злості та зайвого пафосу.

Цього разу Маша вирішила показати вечірню прогулянку зі своїм поки невідомим лондонським другом. Мабуть, це однокурсник Марії і вона часто проводить з ним час. Також не виключено, що цей хлопець є українцем, але поки він не наважився заговорити в історіях Маші, почекаємо і дізнаємося.

Про це стало відомо завдяки свіжій Stories Маші Поляковій у мережі Instagram.

Stories Маші Полякової, скріншот: Instagram
Stories Маші Полякової, скріншот: Instagram

"Хтось тут прийшов гарний, а хтось тільки прокинувся...", - розповіла в короткому відео Маша Полякова.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс
Показати ще

Stories Маші Полякової, скріншот: Instagram
Stories Маші Полякової, скріншот: Instagram

Однак відданий фанати можуть зрозуміти, що це Маша показувала свого друга мамі, то як він дбатиме про те, щоб прийти до дівчини відразу після її пробудження. Вже не вперше цей хлопець трапляється в іссоріях Маші, а десь поруч є ще й вірна подружка Зіна, яка теж проводить із дочкою Поляковою багато часу, адже вони сусідки по квартирі разом знімають апартаменти.

Нагадаємо, "Піднімається": донька Олі Полякової Маша вперше побачила те саме гарне місце, навіть щічки почервоніли.

Раніше повідомлялося, Маша Полякова перетворила свого хлопця на раба, оскільки він не заробляє багато грошей: "Купити крем від болю в суглобах".

Також, Маша Єфросиніна вразила українців не по роках молодою мамою: "Як дві сестрички".