Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару стала частиною інтерв'ю про зірки "Ліги Сміху", які зараз їздять світом із благодійними концертами, збираючи кошти на потреби українців та воїнів ЗСУ.

Якщо рік тому ця красуня розповідала про свої стосунки з громадянином Великобританії, про бажання народити малюка, то зараз нічого не змінилося... хоч ще тоді Ірина Сопонару говорила, що згодом подібне "бажання" (набут досвід материнства) вщухало, бо на це треба було вирішуватись ще в молодості.

Ірина Сопонару. Фото: скрін youtube
Ірина Сопонару. Фото: скрін youtube

Ірина Сопонару через рік після того інтерв'ю все ж таки хоче дитину, проте поки що не наважується на подібний крок. Про що вона розповіла Ганні Оліцькій. Все через повномасштабну війну, яка дестабілізувала ситуацію в Україні. Існує банальна небезпека залишитись без дому. І що когось може здивувати – актриса не хоче жити у Великій Британії, зі своїм майбутнім спадкоємцем.

Ірина розповіла, що не планувала дитину, а думала лише з приводу свого життя. Через це першою думкою, яка була на початку війни, коли їй довелося пішки переходити кордон, була радість, що в неї немає дитини.

Популярні новини зараз
Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Ірина Сопонару, фото: Instagram
Ірина Сопонару, фото: Instagram

"А потім я думала про те, як хочу дитину. Як хочу сина... і так його виховати, щоб він був такий класний, як наші ВСУ-шники. Щоб він був такий патріот, гідний українець . Я дуже цього хочу, але не розумію, як це зробити", - каже Ірина Сопонару.

Бо вона не до кінця розуміє, де вона може опинитися за місяць.

"Я не хочу, де потрапило це робити. Я вагітна, у стресі, знову бігти...", - зазначила Ірина.

Нагадаємо, зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару вхопила бика, але не зовсім за роги: "Натерла аж блищить"

Як повідомляв "Знай.uа", Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" оголилася через плітку: "Потрібно відпустку брати"

Знай.ua писав, Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" ощасливилася без дівчат Лени Кравець: "Гірко молодим тричі"