Відома ведуча телеканалу СТБ Надія Матвєєва брала участь у багатьох соціальних проектах, таких як "Все буде добре" та "Щасливі за сім днів", а також була експертом у шоу "Один за всіх" та інших. Нині вона активно розвиває свій Instagram.

Надія Матвєєва не лише ділиться новинами зі свого життя та кар'єри, а й іноді роздає слушні поради українці, як у своїй програмі "Все буде добре".

Надія Матвєєва, фото з Instagram
Надія Матвєєва, фото з Instagram

На цей раз ведуча розповіла про користь теплої води з лимоном, яка дуже позитивно впливає на організм. Сама вона, судячи з відео, також регулярно її п'є, бо на прогулянку взяла з собою пляшечку води.

Вона радить пити її вранці, більшу частину вдень, а надвечір скорочувати споживання, щоб не було набряків і переривання сну через похід у вбиральню.

Популярні новини зараз
Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"30 мл води на кілограм маси, що підтримати водний баланс! Будьте здорові", - написала Надія Матвєєва.

Зірка отримала безліч компліментів від шанувальників, які погодилися з нею, що вода з лимоном – дуже корисна.

Раніше ми писали про те, що Надія Матвєєва з "Все буде добре" відпустила пишні вуса, яким позаздрив навіть Зібров: "Не голитеся?"

Як повідомляв Знай.ua, 54-річна Надія Матвєєва показала ідеальну фігуру та розкрила секрет: "Спиною до нього не страшно"

Також портал Знай.ua писав, що Надія Матвєєва з "Все буде добре" поринула у минуле життя, одягнувшись у сукню "нареченої": "Мрію про головне"