Популярний український модельєр, волонтер, бізнесмен і власник цілої мережі бутиків свого бренду Андре Тан, який днями розповів дівчатам, що буде модно цієї весни, продовжує радувати передплатників у мережі Instagram і займатися своєю улюбленою справою – говорити про моду та стиль життя.

На цей раз Андре Тан вирішив допомогти фанатам у дуже важкому питанні емоційного вигоряння. За словами Андре, якщо ви відчули перші "дзвіночки" вигоряння, потрібно одразу звернути на це увагу та почати відновлення.

Про це вирішив поділитись Андре Тан на своїй сторінці в мережі Instagram.

Публікація Андре Тана, скріншот: Instagram
Публікація Андре Тана, скріншот: Instagram

"Вигорів... Вигоряння є скрізь, чи то улюблена справа, чи взаємини з близькими. Наслідки цього явища в моєму житті завжди були дуже болючими і важкими, їх важко позбавлятися, але й уникнути не легше.

Популярні новини зараз
Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу Виплати 4 тисячі євро: як отримати Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

І ось я відчув чергове вигоряння на собі на цьому етапі життя, а чому? Я чудово розумію чому – вічний потік думок, ідей, багато роботи та проектів, контроль.

Андре Тан, фото: Instagram
Андре Тан, фото: Instagram

Відчувши вигоряння, варто відразу звернути на це увагу і почати відновлення, чим я зараз активно і займаюся, і хочу поділитися з вами порадами, як вийти з вигоряння:

▪️ Варто почати з турботи про себе: сон, якісний відпочинок та гарна їжа, час на хобі

▪️ Фіксувати собі письмово ті тригери, які за вашими відчуттями ведуть до посилення вигоряння та погіршення стану

▪️ Уважно стежте за собою, відзначайте, що дратує та забирає сили

▪️ Подумайте як позбавитися цих тригерів і що ви можете змінити у своєму житті/роботі, хай навіть на час, щоб хоч трохи відновитися

І що важливо, треба розуміти, що вигоряння відбувається майже з кожним із нас! Пам'ятайте, ви не одні – завжди є люди, яким ви небайдужі, хто готовий допомогти. І не менш важливо пам'ятати, що у вас є ВИ.

Нагадаємо, "У голові хаос...": Андре Тан показав легкий спосіб стати сильнішим, і мода тут ні до чого.

Раніше повідомлялося, квіти, байкери та стиль 60-х: Андре Тан показав українкам наймодніші речі теплої весни-2023.

Також, зухвалий Андре Тан заявився до українців із голою попою, Слава Дьомін оцінив: "Труси не були б зайвими".