Відома українська співачка Оля Полякова показала 98-річну ветерана Другої світової війни Ольгу Твердохліб, котра після повномасштабного вторгнення росії хотіла сама знову захищати рідну землю.

Відео із ветеранкою Оля Полякова поділилася на своїй сторінці у соцмережі Instagram.

Оля Полякова, фото Знай.ua
Оля Полякова, фото Знай.ua

98-річна Ольга Твердохліб після того, як росія розв'язала в Україні повномасштабну війну, вирішила теж стати на захист рідної землі.

"Подзвонила і питаю: "Жінкам можна?" Кажуть, що так. Кажу, що я ще добре бачу. Маю розряд з гімнастики та легкої атлетики. Я можу тримати автомат. можу ще піти і якось користь принести. А він запитує: "А скільки вам років?". А я кажу, через два роки буде 100",- відмітила вона.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Скріншот поста Олі Полякової
Скріншот поста Олі Полякової

Ольга Твердохліб наголосила, що Україна точно переможе, адже ми на своїй землі. За її прогнозами до перемоги залишилося не так уже й довго, тиждень чи два, зазначивши, що "Перемога лише за нами".

Скріншот поста Олі Полякової
Скріншот поста Олі Полякової

"Ніколи знову? Ніхто в це не міг повірити, і я не можу досі, але я вірю в одне, у перемогу, тому що ми е ЛЮДИ!",- так Оля Полякова підписала відео з ветеранкою.

Нагадаємо, що Оля Полякова розповіла про геройський подвиг, довелося вивозити десятки дітей: "Хувала в келіях церкви".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова зізналася, що її мати досі "любиться" з росіянином, але тепер рідше: "Мама, як заручник".

Також стало відомо, що Оля Полякова згадала, як ляпнула про Тіну Кароль зайвого - довелося вибачатися: "Висона...".