Зірки "Жіночого кварталу" Віра Кекелія та Марта Адамчук вирішили підтримати та втішити українців під час повномасштабної війни, яку розв'язала росія.

Вони разом виконали відому українську пісню і поділилися цим відео на своїх сторінках у соцмережі Instagram.

Марта Адамчук та Віра Кекелія. Фото: скрін youtube
Марта Адамчук та Віра Кекелія. Фото: скрін youtube

Для того, щоб підтримати українців, вони вирішили заспівати одну з найпопулярніших композицій - "Пісня про рушник", авторство Андрія Малишка. Кекелія та Адамчук заспівали пісню прямо посеред саду акапельно, без жодних музичних інструментів.

Віра Кекелія, та Марта Адамчук, скріншот
Віра Кекелія, та Марта Адамчук, скріншот

Популярні новини зараз
За 6600 гривень на особу: хто може отримати грошову допомогу Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

"Українська пісня продовжує звучати на весь світ" , - зазначила Марта Адамчук у підписі до відеоролика з Вірою Кекалією. [/quote]

Скріншот допису
Скріншот допису

Українців дуже зворушило проникливе виконання пісні, саме тому вони почали залишати для співачок компліменти.

"Дуже красиво", "Добре, що у вас є така подружка і підтримка! Молодці💐 💐 💐", "Як же ви красиво співаєте!", "Дякую!" по губах прочитала на перших секундах", - зазначили користувачі мережі.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Нагадаємо, що Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" врятувала шлюб із чоловіком завдяки другому синові: "Серце не на місці".

Раніше ми повідомляли, що Таїсія Повалій забекала на концерті для путіна українською мовою: "І в дорогу далеку".

Також стало відомо, що зірка "Жіночого кварталу" Марта Адамчук у розкішній сукні-вишиванці позбавила українців дару мови: "Слов немає".