Відома зірковий тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість показала свою маленьку доньку Мію і зізналася, що насправді нічого толком не встигає, а з малятком їй допомагають чоловік і батьки.

Как вам удается все успевать!? 😂😂😂 никак🤷🏼‍♀️😅 я не идеальная мама, не идеальная танцорша и начальница, не идеальный тренер и подруга)) но я всех так люблю ❤️❤️❤️😊😛 Спасибо моим родителям ( у нас нет няни кстати) и любимому, что вместе со мной жонглируют Мией и поэтому жизнь не утомительна , а прекрасна 😘😘☺️ P.S. Почему мия всегда спиной? Фиг его знает 😂😂😂 сама не пойму зачем 😝😝 Комбед @wabi.baby

A post shared by Анита Луценко (@anitasporty) on

"Як вам вдається все встигати!? ніяк)) я не ідеальна мама, не ідеальна танцюристка і начальниця, не ідеальний тренер і подруга)) але я всіх так люблю!! Спасибі моїм батькам ( у нас немає няні до речі) і коханому, що разом зі мною жонглюють Мією і тому життя не втомлює , а прекрасне!
P. S. Чому мія завжди спиною? Фіг його знає)) сама не зрозумію навіщо", - зізналася фоловерам Луценко. Фанати ж запитували, чому Аніта ніколи не показує обличчя дочки. "Розгортайте її вже до нас", "Може Мія не публічна особа)) Моя тільки бачить мене з бажанням зробити фото - обурюється", "Чому спиною?))) Бо в неї гарна спинка)))))", "А навіщо розгортати? Все правильно....свої знають...., а чужим не обов'язково...", "Спиною, щоб не було цих надокучливих "А на кого ж вона схожа"))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко виклала відео для самих ледачих, але бажаючих добитися хоч якогось результату. В тренування увійшла нескладна вправа, що приносить максимальну користь і підходить абсолютно всім. Також знаменитість показала ідеальний прес і розповіла, скільки потрібно тренуватися. Виявляється, звикнути до спорту можна так само, як і до чищення зубів. А ще тренер поділилася дуже корисним і смачним рецептом мусу з авокадо і фісташок.