Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. На цей раз знаменитість показала ідеальний прес і розповіла, скільки потрібно тренуватися. Виявляється, звикнути до спорту можна так само, як і до чищення зубів.

"Зроби своє тренування такою ж звичкою, як і почистити зуби! щодня і зовсім небагато (хоч 5 хв вранці) і повір, це 100 % дасть результат! #puma", - запропонувала фоловерам Луценко. Шанувальники почали дякувати тренеру: "Зробила і дуже задоволена )", "Ух як тігра)", "Зробила і вже не можу без неї уявити свій день!", "Аніта, розкажіть про тренування на 5 хв! Думаю тут багато хто будуте вам вдячний!", "Вже так волосся добре відросло.", "Я от дітям смажу сирники і махи ногами роблю))))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко поділилася дуже корисним і смачним рецептом мусу з авокадо і фісташок. Якщо щось не припало до смаку, це можна замінити на безліч інших інгредієнтів. Тренер також зазначила, що багато хто збожеволіли на правильному харчуванні. Цьому навіть придумали слово - орторексія. Аніта вирішила розвіяти міфи про те, що смак не такий важливий, як корисність. А ще знаменитість розповіла, як зробити сталевий прес і плаский животик.