У суботу 19 травня, відбулося довгоочікуване весілля принца Гаррі та актриси Меган Маркл. Ходять чутки, що Її Величність Єлизавета II не в захваті від вибору свого онука Гаррі і Меган Маркл далеко не улюблениця королеви. Не дивлячись на можливу неприязнь, королева підтримує дружні стосунки з біглем Меган на ім'я Гай.

Так, на весілля хазяйки песик їхав в одному автомобілі з Єлизаветою. Цей милий знімок підловили папараці, пише " Ace Showbiz.
У Гая була нелегка доля: його знайшли в лісі і волонтери перевезли його з США в Канаду. Там вони з Меган Маркл познайомилися і стали найкращими друзями. У листопаді, коли зірка "Форс-мажорів" переїхала до Великобританії, вона взяла Гая з собою. Однак інший її вихованець, вже старенький песик Богарт, залишився в Лос-Анджелесі в надійних руках одного з друзів актриси.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що представники королівської сім'ї Великобританії 18 квітня повідомили, що в палаці помер пес по кличці Віллоу — останній коргі Єлизавети II. 14-річна собака страждала від онкологічного захворювання і її довелося приспати. Приспання стало вимушеним кроком — королева не могла більше дивитися, як песик страждає. Представники зазначають, що Віллоу був «вірним компаньйоном» Єлизавети і їй дуже нелегко пережити його втрату.

Джерело з Букінгемського палацу розповів таблоїду Daily Mail, що смерть Віллоу став для королеви найважчою. «Віллоу був останньою ниточкою, яка пов'язувала її з минулим, батьками і власним дитинством. Здається, це кінець епохи», — сумно заявив інсайдер. У Єлизавети залишилися ще дві собаки породи дорги (метис такси і коргі) — Вулкан і Кенді. Вони нащадки королівських коргі і такс, яких розводила принцеса Маргарет, сестра Єлизавети