Легендарний російський співак Григорій Лепс ошелешив шанувальників кардинальними змінами зовнішності. Артист позбувся «фірмових» кучерів, раптово зробивши стрижку «під нуль».

55-річний співак багато років тому ходив саме з поголеною головою, але багато хто не пригадає про це. Фірменна зачіска артиста встигла запам'ятається фанатам. Шанувальники були шоковані змінами. Вони почали наполегливо коментувати фото, виставлене артистом в Instagram, а деякі навіть припустили, що співак серйозно хворий.
«Григорій Вікторович, Ви підстриглися? А де Ваші славні кучерики?», «Навіщо він постригся?», «Поголили, хвороба?», «Я одна помітила, що їх немає?», «Кучері де? Навіщо?», «Та яка різниця яка в нього стрижка. Він талант!», «Лепс вже не той. Де кучеряшки втратили?», «Ну нарешті-то стрижка. Так набагато краще!», «Обожнювала вашу шевелюру, а тепер...», «Та ну! Добре ще поки не відпустив бороду», «А по-моєму так він виглядає молодше! Здорово ж! Зміни завжди на краще», — розділилися фанати Лепса на два табори.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що в мережі висміяли виступ російського співака Григорія Лепса, який співав 20 лютого на концерті в Нерюнгрі (Якутія, Росія). Про це повідомляє телеграм-канал MDK. "Лепс на своєму концерті був настільки про***анный, що надів штани задом наперед і співав під фанеру. Типова російська естрада", - свідчить підпис до відео виступу Лепса.