Відомий російський актор Дмитро Дюжев досить дивно поводився під час вікторини "Клєвєр", виступаючи в ролі ведучого. Глядачі онлайн-гри запідозрили Дюжева у вживанні заборонених препаратів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяАктор Дмитро Дюжев, відомий по ролі Космоса в серіалі "Бригада", провів вікторину "Клєвєр" у ВКонтакте, присвячену Дню космонавтики. Глядачі онлайн-гри звернули увагу на дивну поведінку ведучого, запідозривши його у вживанні заборонених препаратів.
Шоу стартувало у 14:13, хоча повинно було розпочатися о 13:00 і тривало 15 хвилин і 45 секунд. Протягом гри Дюжев робив довгі паузи між фразами, плутав сотні і тисячі, раптово сміявся і час від часу почухував ніс. Глядачі вікторини засумнівався в адекватності ведучого, про що писали у присвячений грі чат, який виводився на екран.
Користувачі відзначили, що у Дюжева незвичайно великі зіниці ("шари, як у соловейка") і припустили, що ведучий вживав наркотичні речовини. Також в коментарях юзери плуталися в здогадах, які наркотики вживав ведучий.
Сьогодні в гру Конюшина, запросили провідним Дюжева-Космосу.
— MirFactov (@MirFactov) 12 квітня 2018 р.
Він запізнився на 1,5 години,тер ніс і читав одні і ті ж питання по два рази.
57 років тому був перший в космосі,а сьогодні був Космос під першим pic.twitter.com/VAxQdjnLis
На прохання порталу TJournal прокоментувати, чому початок вікторини змістився, представник ВКонтакте відповів: "Заправляли ракету паливом".
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в мережі "поховали" актора Дмитра Дюжева. В мережі почала активно поширюватися інформація про смерть відомого російського актора Дмитра Дюжева. Причиною для цього стали неправдиві дані в російській версії "Вікіпедії". Хтось вніс невірні правки в електронну енциклопедії.
На сторінці про актора вказали, що він помер 11 листопада 2017 року. Недостовірні дані оперативно видалили з "Вікіпедії", проте в пошуку Google продовжує відображатися інформація про смерть Дюжева.
"Хтось вніс правку на основі якихось чуток, а інші це вчасно не помітили і не відхилили. "Вікіпедія" заснована на тому, що в ній працюють волонтери. Одні вносять інформацію, інші перевіряють, що вона внесена правильно. Це можуть бути і одні і ті ж люди. Ймовірно, система контролю дала збій в даному випадку", — пояснив директор некомерційного партнерства "Вікімедіа РУ" Володимир Медейко.