Дмитро Гордон - відомий український журналіст розповів, що дуже добре дружить з Йосипом Кобзоном, російським естрадним співаком і депутатом Держдуми.

Про це розповів Гордон в ефірі "Вечірнього прайму" на "112 Україна".

"З 1986 року Кобзон мій близький друг, про що я завжди кажу. Всі ці роки ми проводили разом багато часу. Я його дуже люблю, тому що він справжній чоловік, він людина вчинку. Жодне створіння не захотіло піти в "Норд-Ост" забирати заручників, а він пішов, він людина дружби, принципів, честі", - сказав журналіст.

Гордон поділився, що незважаючи на дуже теплі стосунки з Кобзоном, він ніяк не може донести до нього свої погляди на ситуацію, яка склалася між Росією та Україною. Переконання співака "діаметрально протилежні".

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

"Він заблукав у відносинах Росії і України, він радянська людина, у нього свої переконання, вони діаметрально протилежні моїм переконанням. Але я не хочу втрачати через це друга. Я вірний чоловік, я не зрадник, не скотина", – заявив журналіст.

Дмитро Гордон вважає, що на позицію Кобзона може впливати стан його здоров'я. Як відомо, російський артист вже 11 років бореться з важким онкологічним захворюванням.

"Я йому свою позицію постійно доводжу, він мене не чує. У нас у багатьох сім'ях чоловік не чує дружину, а дружина - чоловіка на ґрунті політики, але це не привід розходитися, у них є діти. Тому я своїх друзів не здаю. Ми близькі друзі, я його люблю як людину і не сприймаю його політичних поглядів. Ми продовжуємо спілкуватися, ми телефонуємо один одному", - підсумував Гордон.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у минулому році на території міста Цзіндечжень у провінції Цзянсі Китаю знайшли скарб монет вагою 5,6 т. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Всі монети знаходились нижче рівня підвалу старовинної будівлі в селищі Чалянь.

Всього в скарбі перебувало понад 300 тис. самих дрібних китайських бронзових монет, які викарбувані ще в часи правління династії Сун, в 960-1279 роках.