Міняю жінку: мовний скандал ледь не зірвав випуск

поділитись
Учасницю попросили "спілкуватися на російській мові"

У 11 випуску популярного українського шоу "Міняю жінку-13" розгорівся неабиякий скандал на мовному ґрунті, через що випуск програми опинився на межі зриву.

У цій програмі обмін відбувся між парами, які дуже давно разом і живуть щасливо через довгі роки.Одна з героїнь, яка приїхала з села Буковець Івано-Франківської області в село Березань на Одещині, не змогла знайти мову з "новим чоловіком" Русланом. Конфлікт розгорівся через те, якою мовою розмовляти: виявилося, що для тижневого чоловіка це питання принципове.

Чоловік наполягав на тому, щоб замість української мови в їхній квартирі лунала тільки російська і ніяк інакше.

"Мила, раз ти приїхала сюди, так веди себе, як у нас заведено... По-перше, ти вмієш спілкуваться на російській мові? ... Так спілкуйся на російській мові. Ти приїхала в чужий монастир зі своїм статутом..." - сказав він .

Коли жінка відмовилася слідувати таким правилам, чоловік додав: "Тоді, мадам, зробіть, щоб вас не було видно і чутно".

Дивіться повний випуск шоу "Міняю жінку"


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на екрани вийшов другий випуск шоу "Міняю жінку" на 1+1, в якому в ході експерименту дві родини на тиждень міняються своїми мамами. Новий випуск справив незабутнє враження на глядачів.

Обмін в третьому випуск 13 сезону відбувався між сім'ями з Тарасівки та Енергодара. В сім'ї Цой з Тарасівки батько сімейства Андрій працює інтернет-маркетологом на фрілансі, а мама Жанна - домогосподарка. Діти для родини - найважливіше, батьки намагаються зробити їх щасливими, але з-за домашніх турбот забули про своїх романтичних стосунках.

Також портал повідомляв про те, що скандальна українська співачка, яка активно гастролює містами країни – агресора і збирає там нагороди, Світлана Лобода розговорилася на одній з програм і розповіла, скільки заробила на новорічних корпоративах.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Міняю жінку, Березань, Буковець, мовний скандал
Вибір редакції, Техно
20.04.2018
Паперові бланки - в минулому, схема працюватиме інакше
0
0
12:05 20.04.2018
Компанія дозволить придбати свою продукцію кожному
0
0
11:27 20.04.2018
Глава МЗС оцінив шанси початку військового протистояння
0
0
11:21 20.04.2018
Щасливий батько ділиться радістю з Америки
0
0
10:01 20.04.2018