Фронтмен української групи "ВВ" Олег Скрипка переконаний, що йдуть працювати за покликанням лише ті, хто розуміє, що не може не бути артистом. При цьому пересічний глядач, на думку виконавця впевнений в тому, що за мистецтво не потрібно платити.

"Велика проблема полягає в тому, що українці звикли: культура повинна бути безкоштовною", - зазначає музикант.

Олег Скрипка вважає, що подібна думка або стереотип був сформований ще у часи СРСР. У цьому він бачить досі велику проблему української культури.

Спостерігаючи і маючи можливість озвучити існуючі проблеми, сам Скрипка не готовий піти в політику і стати міністром культури. Фронтмен стверджує, що він не чиновник. Своїх колег, українських артистів, Скрипка розділив на три категорії.

Популярні новини зараз
Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники
Показати ще

"Одні розуміють, що не можуть не бути артистами, і йдуть працювати за покликанням. Є люди, які йдуть на сцену заради слави, а є ті, хто заради грошей", - розповідає Скрипка.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" український співак і лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка вважає війну на Донбасі продовженням розвалу Радянського союзу. В ефірі "Оглядача" він назвав війну, яка відбувається зараз інформаційним, історичним отрыванием від пуповини імперії.

"Війна, в якій ми знаходимося, - це ми відриваємося від інформаційної, історичної пуповини імперії. Це продовження розвалу Радянського Союзу. Це коли людина фізично вже вмирає, клітини ще живі, а душа пізніше відходить. Аура Радянського Союзу ще не померла. Це зараз агонія Радянського Союзу. Безумовно, ми відриваємося, це кривавий процес, і він дуже болісний", - висловлює свою думку Скрипка.

Так, виконавець вважає, що Радянський Союз ще не до кінця зруйнований в головах українців. Тобто фізично влади рад не існує вже багато років, однак її невидимий дух ще висить у повітрі.