Комп'ютерний бот сервісу з пошуку інтернет- і тв-провайдерів вивчив творчість популярної американської співачки, рекордсменки YouTube Тейлор Свіфт та створив подібний хіт, який ймовірно переплюне оригінал.

На сайті CableTV.com порахували, що фанати занудьгували за новими релізами, так як останній альбом Тейлор Свіфт випустила понад рік тому. Експерти показали нейромережі 50 пісень співачки і попросили згенерувати нову. У підсумку ІІ написав ліричну композицію The Last Word ("Останнє слово"), що розповідає про любов.

Фанати Свіфт помітили, що роботу вдалося досить точно передати стиль поп-зірки. У згенерованих рядках зустрічається як гумор ("Вона всюди, як Ісус"), так і чуттєвість ("Я ношу твою футболку днем і люблю тебе всю ніч").


Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Творці нейромережі показали Тейлор свою пісню в Twitter, але співачка поки ніяк не відреагувала на це. У CableTV.com висловили надію, що поп-зірці сподобається, і пожартували, що вона не буде з ними судитися.

Нагадаємо, зі знаменитою американською співачки Тейлор Свіфт стався конфуз під час її виступу на концерті в Нью-Джерсі.

Як повідомляв Знай.ua, запальні кореянки встановили новий рекорд YouTube.

Також Знай.ua писав, що 9 червня відбулася офіційна прем'єра відеокліпу співачки Тейлор Свіфт в дуеті з американською кантрі-групою Sugarland на пісню "Babe".

Пентагон створить "мегамозок" за $900 мільйонів

Америка виділила на розробку і розвиток штучного інтелекту понад 885 мільйонів доларів. Відповідний контракт тривалістю на 5 років уклало нещодавно Міноборони США.

Припускають, що головна мета технології - допомогти у вирішенні повсякденних завдань і збільшити ефективність збройних сил. Це повинно вирішити основну проблему США: конкуренція із Росією та Китаєм.

У компанії Booz Allen Hamilton пояснюють: штучний інтелект стане в нагоді у першу чергу американським солдатам, адже вони працюють із величезним обсягом засекречених даних, пов'язаних з питаннями безпеки.