Телеведуча і кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак поділилася з передплатниками фотографією з сином – йому вже виповнився 1 рік.

Про це стало відомо завдяки публікації в Instagram.

"Найкращий день!", - йдеться у записі.

Фотографія ведучої

Шанувальники тут же кинулися вітати відомого діяча.

"Є, чим пишатися!", – написав користувач.

Скріншот коментарів

Нагадаємо, в Росії відбулася церемонія вручення премії "Жінка року", організатором якої є журнал Glamour.

Головні нагороди отримали українська співачка Світлана Лобода і телеведуча Регіна Тодоренко.

Крім того, російський військовий журналіст Аркадій Бабченко дуже коротко і ємко описав політичну ситуацію в Росії в усі часи.

Бабченко порівняв політичний устрій в РФ з європейськими країнами, Сполученими Штатами і Китаєм.

Популярні новини зараз
Доведеться викласти понад 1000 грн: "Нафтогаз" попередив українців Додаткові 650 грн: кому виплачуватимуть пенсії з надбавкою Пенсіонери отримають нову виплату: яка сума і кому пощастить До ТЦК доправлять навіть знятих з обліку: що не так із реєстром "Оберіг"
Показати ще

Дивіться сюжет про Собчак

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Мілонов змусить Собчак публічно покаятися.