Скандально відомий депутат Державної Думи Віталій Мілонов заявив про те, що Ксенія Собчак повинна публічно вибачитися за те, що назвала Крим українським. Скандальна журналістка вирішила балотуватися в президенти і, мабуть, щоб знайти ще більшу популярність, вирішила різко перекинутися з одного табору в інший, визнавши, що Крим все-таки український.

Одіозний російський депутат не зміг залишити без уваги таку заяву і поспішив заявити, що Собчак повинна вибачитися за свої слова про санкції Євросоюзу і США щодо Росії, і вже тим більше за слова про незаконну (!) анексію Кримського півострова.

Заява Ксенії Собчак

"Ксенія Анатоліївна, без сумніву, повинна покаятися, публічно покаятися за свою позицію щодо антиросійської політики Заходу. Санкції, звичайно, річ неприємна, але ми і не таке проходили. Але радіти, зустрічати окупантів квітами та піснями, робити свою країну гіршою - позиція дивна, яка заслуговує осуду. Їй варто прислухатися до фахівців, економістів, підтягнути своє патріотичне почуття: набратися сміливості і по-жіночому попросити у народу вибачення за свій проамериканський гріх. Люди у нас хороші і добрі - покартають, але вибачать", - заявив одіозний політик.

Мілонов поспішив відповісти на слова Собчак

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, Мілонов зібрався заборонити росіянам розпоряджатися своїми геніталіями.