Щоб мотивувати українців економити, Кабмін увів матеріальне заохочення.

В Україні субсидіантам до кінця листопада видадуть "премії" на суму до 695 грн. Це заохочення для тих, хто витрачав менше норми.

субсидии

Субсидії призначають на комунальні послуги в межах соціального нормативу споживання. І якщо витрачати менше, то в кінці сезону зекономлені кошти списують і повертають до бюджету.

Але, щоб хоч якось мотивувати українців зі "знижками" економити комуналку, Кабінет міністрів ввів для них матеріальне заохочення.

Популярні новини зараз
"Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

субсидии

"Суми невикористаної завдяки економії житлової субсидії на оплату природного газу та електричної енергії для індивідуального опалення, яка не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт*год електроенергії, повертається домогосподарству"
, - йдеться в постанові.

Тобто гроші дадуть не всім економним пільговикам, а тільки тим, хто опалює свої будинки і квартири електроенергією або газом. Також важливо відзначити, що гроші будуть рахувати виходячи з вартості 100 кубів газу або 150 кВт*год електроенергії станом на травень поточного року. Тобто навіть якщо в жовтні злетить тариф на газ, заплатять все одно не більше 695 грн. Ті, хто використовує електроопалення, отримають всього 174 грн.

субсидии

У минулому році, як повідомив віце-прем'єр Павло Розенко, гроші видали 1,7 млн сімей. Бюджету такі премії обійшлися приблизно в 1,2 млрд грн. Важливо, що дадуть кошти тільки тим, хто до 1 вересня написав заяву в органи соцзахисту з проханням нарахувати їм "премію за енергоефективність".

Ми також писали про те, що в Україні планують монетизувати пільги на проїзд у всіх видах транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах – вже відомо, скільки грошей отримають пільговики.

Нагадаємо, українці отримають платіжки з "сюрпризом".

Як раніше передавав портал "Знай.ua", субсидіарні ревізори зіпсують українцям життя.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на українців чекають катастрофічні наслідки через нові тарифи на газ.