Слідом за Європейським Союзом Україна може скасувати рішення про перехід на зимовий час.

Повідомляється, що Мінекономрозвитку має намір ініціювати обговорення цього питання в Кабінеті міністрів.

У міністерстві кажуть, що Україна взяла курс на євроінтеграцію, яка передбачає імплементацію законодавства ЄС. Це означає, що якщо європейські чиновники вирішать скасувати перехід на зимовий час, що офіційний Київ також піде на аналогічні заходи.

Крім того, у відомстві заявили, інформації про економічне обґрунтування щорічного переведення годинників в міністерстві немає.

Популярні новини зараз
Газовики проводять заміну лічильників: скільки доведеться заплатити й чи можна відмовитись Українцям остаточно випатрають гаманці: в уряді вигадали нові податки Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон
Показати ще

Зазначимо, що в Україні з 1996 року діє прийнятий порядок обчислення часу: час другого годинного поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на одну годину назад.

Нагадаємо, що президент України та Верховна Рада одностайні в тому, що національною проблемою у сфері інтелектуальної власності є забезпечення захисту прав інтелектуальної власності".

Україна потребує системних змін в частині захисту прав інтелектуальної власності, щодо цього постійно висловлюють занепокоєння представники ЄС, США та інші потенційні інвестори.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", українська делегація на чолі з нардепом Степаном Кубивым прибула на українсько-баварський економічний форум, щоб поглибити співпрацю з Німеччиною, адже вона є одним з головних торгових партнерів України в ЄС.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Кабмін ввів матеріальне заохочення. В Україні субсидиантам до кінця листопада видадуть "премії" на суму до 695 грн. Це заохочення для тих, хто витрачав менше норми.