До України прибув перший локомотив General Electric "Тризуб", який відправився на Крюківський завод для додаткового укомплектування.

Про це повідомили представники "Укрзалізниці" на офіційному сайті.

"У ці хвилини зустрічаємо" Тризуб "в Україні! Перший локомотив General Electric прибув в порт Чорноморськ. Завтра вранці будемо перевантажувати тепловоз на рейки". Євген Кравцов - глава

За його словами, "Тризуб" попрямує "холодною тягою" на Крюківський завод для остаточного укомплектування.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

"Червона" зона захопить ще чотири міста: хто потрапить під обмеження з 18 жовтня

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Показати ще

"У подальших планах" Укрзалізниці "- прийняти локомотив в експлуатацію і задіяти його для перевезення вантажів. Це перший новий локомотив для парку УЗ за останні 10 років".

До кінця року в Україні повинні доставити ще 29 американських локомотивів.

Дивіться: Перший локомотив General Electric в Україні

У ці хвилини зустрічаємо «Тризуб» в Україні! Перший локомотив GE прибув у порт Чорноморськ. Завтра зранку будемо перевантажувати тепловоз на рейки. GE в Україні

Posted by Євген Кравцов on Monday, 10 September 2018

Нагадаємо, Укрзалізниця знову підніме ціни на перевезення пасажирів. Питання про зміну тарифів необхідно терміново вирішити. Таку інформацію під час конференції Grain Ukraine повідомив директор по економіці і фінансах Укрзалізниці (УЗ) Андрій Рязанцев.

Як повідомляв Знай.ua, підвищення тарифів на порожні вагони на 95% призведе до подальшого зниження конкурентоспроможності української продукції і, як наслідок, зменшення обсягів виробництва і продажу.

Також Знай.ua писав, що з 1 вересня українці можуть трохи порадіти за вітчизняного перевізника компанію "Укрзалізницю". Тільки зовсім трохи. Перевізник вирішив знизити ціни на поїздки у поїздах далекого сполучення.