На глибині 1425 метрів, недалеко від Гавайських островів вдалося відзняти унікальні кадри: рідкісного морського монстра. Дивлячись на нього, складається враження, що все його тіло – суцільна паща, просто як у фільмі "Щелепи".


Вчені з проекту Nautilus, що досліджують невідомі райони океану, впевнені: вони наткнулися на одну з найстрашніших рибин на планеті - великороті.

Зовні істота нагадує вугра, за що отримала ще одну назву - пеліканів вугор. Справа в тому, що ця невелика риба має величезну пащу і гігантську розтягується глотку, наче сумка дзьоба у пелікана.

Популярні новини зараз
Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності Пенсії перерахують позапланово: хто може отримати більше грошей Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто
Показати ще


Дивіться: рідкісна морська істота


Нагадаємо, у мережі показали шокуючі наслідки Чорнобильської радіації.
Як повідомляв Знай.ua, у Китаї помітили двоголового мутанта.
Також Знай.ua писав, в центрі Києва приземлився "космічний гість".