У першому півріччі 2018 року українцям було нараховано надлишкові субсидії, сума яких склала п'ять мільярдів гривень. Таку інформацію повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева в ході години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Коли ми приймаємо урядові рішення з приводу нормативів споживання газу, ми орієнтуємося на фактичні дані: в 2016 році списали 15 млрд грн через завищення нормативів, у 2017 році - 7 млрд грн, в 2018 році за станом на 1 липня виявилося надміру нарахованих субсидій 5 млрд грн", - розповів він.

До того ж, чиновник зазначив, що зниження норм споживання газу допоможе домогтися істотної економії ресурсів.

"Це реальні норми споживання, які у нас мають бути", - каже Рева.

Крім того, міністр повідомив, що цього літа субсидії не були оформлені приблизно 2,5 мільйонами домогосподарств.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку
Показати ще

"Їм не відмовлено - ми очікуємо. Будь ласка, приходьте, здавайте декларації, і ми з вами поговоримо", - говорить він.

Міністр зазначає, що деякі жителі України ставлять нульові доходи, щоб домогтися отримання субсидій.

"Я хочу нагадати, що 923 тисячі домогосподарств в Україні показали нульові доходи. Якщо вірити їх даним, то у них немає ні копійки на життя", - уклав у результаті міністр соціальної політики.

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що наступного тижня в ході першого засідання міжвідомчої робочої групи буде вирішуватися питання про монетизацію житлових субсидій.

Відзначається, що в даному напрямку вже виконано 80% роботи. Вже отримані відповідальні люди, згідно посадового складу, які увійдуть до групи для обговорення.

Також раніше стало відомо, що дипломатичні звіти України за 2014-ий рік потрапили до Росії завдяки їх хакерам. Імовірно, зробили це ті ж люди, які здійснили атаку на Організацію по забороні хімічної зброї в Гаазі.

Крім того, Знай.UA повідомляв про те, наскільки в Україні подорожчав хліб.

Крім цього, Знай.UA стало відомо, що українці отримають другу пенсію, за яку доведеться заплатити.