Про те що бджоли масово гинуть через застосування неякісних хімікатів, згадується хіба що раз на рік - в день професійного свята пасічників. Та це мало що допомагає бджолам. У той час саме бджолина праця є важливою для нашої економіки, адже Україна входить до трійки найбільших експортерів меду.

У п'ятницю, 5 жовтня, активісти вийшли до Кабінету міністрів на мітинг через масову загибель бджіл. Вони принесли в урядовий квартал труну з мертвими бджолами. Про це повідомляє ТСН.

Популярні новини зараз

Навка нахабно заявила про кохання з чоловіком онкохворої Заворотнюк, фото

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Показати ще

Пасічники вимагають внести зміни до Кримінального кодексу України про кримінальну відповідальність за порушення законодавства при обробці сільськогосподарських культур неякісними хімікатами, через що гинуть бджоли і забруднюється сама продукція.

Зазначається, що лише цього року через використання фермерами неякісних пестицидів, загинуло понад 45 тисяч бджолиних сімей.
Бджолярі висувають єдину вимогу - покласти відповідальність на законодавчому рівні за використання неякісних хімікатів на фермерів.

Пасічники пронесли бджолиний труну по вулиці Грушевського від будівлі Уряду до будівлі Верховної Ради. Вони заявили, що якщо закон не приймуть, знову вийдуть на мітинг вже навесні.

Нагадаємо, офіційно підтверджено, що кожна сьома тонна світового меду — українська. А на пасіках країни "працює" близько п'яти мільйонів бджолиних сімей.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені б'ють на сполох – масове вимирання бджіл в даний час зафіксовано в різних частинах планети.

Також "Знай.ua" писав, вчені назвали продукт, які руйнують мозок.